O nas


nd-logond-logologo-nf

 

Istniejemy na rynku od 1999 roku. Zaczynaliśmy działalność jako mała sieć dostarczająca Internet mieszkańcom nielicznych bloków na osiedlu Morelowym w Zielonej Górze. Dzięki prężności zespołu, nieustępliwości i dążeniu do doskonałości, udało nam się rozbudować naszą infrastrukturę daleko poza obszar miasta Zielona Góra.

Aktualnie dostarczamy usługę dostępu do bezprzewodowego Internetu na obszarach gmin Zielona Góra, Nowa Sól, Kożuchów, Sulechów. W miejscach do których dosyłamy sygnał światłowodowo, abonenci mają dostęp nie tylko do usługi szybkiego Internetu, ale również do ponad 300 kanałów telewizyjnych, w tym ponad 150 kanałów w jakości HD.

Przez te wszystkie lata nasi Abonenci mogli liczyć na usługę stabilną, konkurencyjną cenowo i wybitną pod względem oferty. Dzięki temu obsługujemy ponad dwa tysiące abonentów, w tym wiele firm. Nasza wysoka jakość usług pomogła nam rozpocząć współpracę z kilkoma mniejszymi firmami, również świadczącymi usługi telekomunikacyjne. W ramach tej współpracy udostępniamy naszą infrastrukturę, świadczymy peering, pomagamy koncepcyjnie i technologicznie.